Jump to content
Forums

Insignificant Clan otwiera rekrutację!


Navezis

Recommended Posts

Server: Jinsoyun Clan name: Insignificant Clan Faction: Crimson Legion BONUS : 60 % < --------------------- > Hej, Cześć i czołem ! Jesteśmy grupką znajomych, którzy szukają nowych, miłych i chętnych do wspólnej gry ludzi! Jesteśmy aktywnym oraz przyjaznym klanem i z chęcią pomagamy innym w gearowaniu i zdobywaniu wiedzy na temat gry! ^^ Potrzebujemy ludzi, którzy : > Wyrażają chęć wspólnego grania > Miłych osób z motywacją do gry > Ludzi, którzy będą uczęszczali na Raidy > Discord u nas jest wymagany - Z chęcią cię poznamy oraz usłyszymy ! > Osoby, które lubią PVP i wyrażają chęć uczęszczania w BG KLANOWYM > Ukończona kampania WYMAGANA > Szukamy osób chętnych do ćwiczenia mechanik na TT ! > GEAR ( Minimum aransu 3 ) > TYLKO MAINY >>>>>> Pewnie jesteście ciekawi co oferujemy ? <<<<< Razem z nami pójdziesz na Daily/ TRAINS codziennie! ( Jeśli nie umiesz mechanik dungeonów/raidów.. NIE martw się ! Pomożemy ci je zrozumieć ! ) Pomoc w osiągnieciu swoich celów oraz gearu ! Organizujemy Raidy(VT/BT) oraz BG w świetnej atmosferze ! ( TT - Praktyka ! ) -------------------------- ^^ ------------------------- Jeżeli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do klanu po prostu do mnie napisz ! Na discordzie jestem dostępna codziennie o praktycznie każdej godzinie Navezis#1527 a w grze znajdziesz mnie pod nickiem '' Navezis '' jeśli widzisz mnie online to napisz ! Ja nie gryzę !

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...